Україна

В Одесі суд оштрафував жінку на 17 000 гривень за перебування у громадському місці без паспорта

Жінка вночі перебувала в громадському місці без документів, що посвідчують особу

Stitched Panorama

Приморський районний суд міста Одеси розглянув матеріали про притягнення до адміністративної відповідальності жінки 1992 року народження  відповідно до статті 44-3 Кодексу України про адміністративні правопорушення за порушення правил щодо карантину людей.

Про це повідомляє 1NEWS.

Відповідно до адміністративних матеріалів, 29 квітня 2020 року  о 00:30, правопорушниця перебувала в громадському місці без документів, що посвідчують особу, тим самим порушив п.16 Постанови КМУ № 255 від 02.04.2020.

Вчинення даного адміністративного правопорушення тягне за собою накладення штрафу на громадян від однієї до двох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб – від двох до десяти тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

За результатами повного та всебічного судового розгляду було винесено рішення про визнання даної особи винною у скоєнні правопорушення, передбаченого статті 44-3 КУпАП, та призначити йому адміністративне покарання у вигляді штрафу в розмірі 17 000 гривень та судового збору на користь держави в розмірі 420,40 гривень.

Джерело: Судова влада України

Back to top button