Україна

В.о. міністра охорони здоров’я підтвердила пропозицію хабаря від помічника Ляшка

В.о. міністра охорони здоров’я Уляна Супрун підтвердила, що один з помічників народного депутата та мер одного з міст пропонували їх хабар у вигляді квартири.

фото 1News

«Понад рік тому один із помічників народних депутатів запропонував мені хабар у вигляді квартири за те, щоби я, користуючись службовим становищем, допомогла медичному закладу отримати дороговартісне обладнання. Наступного дня звернулася до детективів НАБУ з заявою про ознаки злочину. Після – я і мій позаштатний радник брали участь у слідчих діях, щоби задокументувати все. До подальших зустрічей з помічником народного депутата долучився й мер міста, який підтвердив намір щодо хабара у вигляді квартири. Квартиру запропонували оформити на мого позаштатного радника, який зіграв роль довіреної особи», – написала Супрун на своїй сторінці у Facebook.

Нагадаємо, 7 березня 1News повідомляло про те, що НАБУ проводить обшуки в помічника народного депутата Олега Ляшка Олександра Богачова та у мера міста Вишневе. Цю інформацію підтверджував сам Ляшко: «НАБУ проводить обшуки у мого помічника Олександра Богачова, який начебто пропонував хабаря Уляні Супрун за поставку медичного обладнання у міську лікарню міста Вишневого…. А Олександра Богачова я не здам нікому! Круглий сирота, який добивається для людей, а не для себе – заслуговує на мою повну повагу і підтримку. До речі, у старій сільській хаті, у якій живе Олександр і де тривають обшуки, тече дах».

Згодом Ляшко додав, що його помічник «ходив до Супрун» за його дорученням. «Ця Супрун реально хвора на голову! Колись вона мені написала листа, щоб я не звертався до неї за допомогою для громадян, хоча це мій прямий обов‘язок і вимога Закону. Тепер Супрун написала в НАБУ заяву на мого помічника Олександра Богачова, який ходив до неї за моїм дорученням вибивати мамограф для лікарні у Вишневому, де дуже високий рівень онкозахворювань. І семеро озброєних ідіотів з НАБУ сьогодні вранці вломилися з обшуками до Сашка додому», – зазначив депутат.

Слід зазначити, що останнім часом команда Радикальної партії вимагає відставки виконуючої обов’язки міністра охорони здоров’я Уляни Супрун.

Як повідомляє кореспондент 1News, сьогодні з трибуни Верховної Ради Олег Ляшко заявив, що вимагає відставки Супрун, назвавши її «доктором смерть».

Tags
загрузка...

Схожі статті

Close