Україна

В народного депутата від “Слуги народу” знайшли судимість за побиття водія

Андрій Богданець свою провину визнав і за підсумками річного випробувального терміну, суд звільнив його від покарання

Депутат Верховної ради від «Слуги народу» Андрій Богданець в серпні 2015 року був засуджений за побиття водія в Тернополі, яке сталося 18 листопада 2014 року.

Про це йдеться у вироку Тернопільського міськрайонного суду, посилання на який у своєму телеграм-каналі оприлюднив колишній нардеп Ігор Мосійчук, – інформує 1NEWS.

“Народний депутат від „Слуги Народу“, обраний по 163 в/о (Тернопільська область) Андрій Богданець 17.08.2015, вироком Тернопільського міськрайонного суду під головуванням судді Сливка Л.М. у кримінальному провадженні № 607/21639/14-к визнаний винуватим у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 296 КК України та у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 122 КК України і засуджений до двох років обмеження волі з випробувальним терміном в один рік”, — написав Мосійчук.

Він додав, що “таке м’яке покарання пояснюється службою підсудного в зоні АТО, наявністю двох дітей та чистосердечним каяттям”.

Потерпілий водій отримав закриту черепно-мозкову травму у вигляді переломів кісток черепа, забою м’яких тканин лівої половини обличчя та струс головного мозку.

Обвинувачений свою провину визнав повністю та апеляцію не подавав.

При призначенні покарання йому врахували визнання провини, щире каяття, утримання двох неповнолітніх дітей та участь в АТО в складі батальйону «Січ» (13 березня – 20 квітня 2015 року обвинувачений був у Слов’янську, Кураховому і Пісках).

У серпні 2016 року за підсумками річного випробувального терміну суд звільнив Богданця від покарання.

У липні 2019 року на дострокових виборах до Верховної ради Богданець набрав 25,44% голосів на мажоритарному окрузі №163 у Тернопільській області і став народним депутатом.

Джерело: Слово і Діло/УНН

Останні новини

Back to top button