Україна

В МВС розповіли, скільки залишилося невпізнаних тіл українців, убитих РФ

БІЛЬШЕ ЦІКАВОГО
В МВС розповіли, скільки залишилося невпізнаних тіл українців, убитих РФ

Заступник міністра Катерина Павличенко каже, що окупанти спалювали тіла, щоб приховати інші злочини. Ідентифікувати їх наразі неможливо.

 
Заступник міністра внутрішніх справ Катерина Павліченко в інтерв’ю Укрінформу розповіла про ситуацію, яка зараз склалася на територіях, що вже звільнені від окупантів.
 
За словами Павліченко, наразі є 1 600 тіл людей, які вже не піддаються будь-яким експертизам, тому встановити особи цих людей неможливо.
 
“Ми розуміємо, що окупанти спалювали тіла, щоб приховати сліди інших злочинів. Тому там, де можна проводити експертизи тіл щодо сексуального насильства, – там їх проводять”, – прокоментувала заступник міністра.
 
Катерина Павличенко каже, що найбільше закатованих тіл мирних громадян виявили на Київщині.
 
“І там справді в кожному окремому випадку тіло оглядалося та направлялося на проведення експертиз, встановлювалася причина смерті. Але хочу сказати, що не в будь-якому випадку може бути проведена експертиза на предмет сексуального насильства. Тому що, наприклад, по тій же Київщині дуже багато знаходили тіл, які повністю обгоріли. І в такому стані тіло вже, в принципі, не може піддаватися жодній експертизі”, – сказала Павличенко.
 
Вона стверджує, що окупанти спалювали тіла, щоби приховати сліди інших злочинів.
 
Також Катерина Павличенко розповіла, що Нацполіція вже задокументувала понад 20 тисяч кримінальних проваджень за фактами скоєння росіянами злочинів проти цивільного населення на території України.
 
Нагадаємо, місія ООН зафіксувала 300 вбивств і 23 акти сексуального насильства під час окупації різних територій України.
 
Новини від 1News у Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/ua_1news

ПІДПИСАТИСЯ на Telegram-канал 1NEWS

Джерело

Back to top button