Україна

В МОЗ України прогнозують, що кількість хворих за добу може сягнути 35 тисяч

У Міністерстві охорони здоров’я прогнозують, що за найгіршим сценарієм, добова кількість захворювань на коронавірус може скласти 35 тисяч випадків. Прогноз включає як захворювання коронавірусом, так і грип. Про це в коментарі «РБК-Україна» заявив в. о. директора Центру громадського здоров’я Ігор Кузин.

Згідно з прогнозом, така кількість захворювань можливо в кінці жовтня, початку листопада.

«Найгірший сценарій, який був порахований, він складається у 35 тисячах добової кількості випадків захворювання», – сказав Кузін.

Він зазначив, що сценарій в 20 тисяч нових випадків захворювання на добу цілком реалістичний.

«Зараз дуже важко робити якісь точні прогнози, але прогнози стосовно добової кількості 20 тисяч цілком реальні. Тому що ми вже зараз бачимо гострі респіраторні захворювання, інфекції. Цілком ймовірно, що якщо ті тренди, які зараз реєструються, будуть продовжуватися, то цифра в 20 тисяч цілком реальна», – додав Кузін.

За його словами, при поточному сценарії такі цифри можливі через три-чотири тижні.

Також він заявив, що пік епідемії вірусних захворювань в Україні очікується в кінці листопада.

“Ми розраховуємо, що пік епідемії буде в кінці листопада тому, що зазвичай це піковий період для усіх вірусних інфекцій. Якщо говорити як про ГРВІ, так і про нову коронавірусну інфекцію, пік хвилі найчастіше відбувається наприкінці листопада і після цього йде на спад упродовж грудня, січня… Ми розраховуємо на те, що піковий рівень захворюваності в нас буде наприкінці листопада”, – зазначив представник МОЗ.

Останні новини

Back to top button