Україна

В Мінекономіки оприлюднили нову статистику щодо втрат української економіки від агресії Росії

За оцінками, загальні втрати складають від 50 до 150 млрд доларів

Міністр економіки Тимофій Милованов оприлюднив статистику щодо втрат української економіки від агресії РФ та оцінку залишкової вартості об’єктів нерухомого держмайна на непідконтрольних територіях Донбасу та в анексованому Криму.

Про це повідомляє 1NEWS.

“Прямі втрати в 2014-2015 роках склали 15-20% ВВП. За оцінками, загальні втрати складають від 50 до 150 млрд доларів (наприклад, Андерс Аслунд дає оцінку біля 100 млрд).

А оцінка залишкової вартості об’єктів нерухомого державного майна на непідконтрольних територіях (Крим+Донбас) складає близько 85 млрд грн”, – підкреслив міністр.

Милованов зазначив, що на території АР Крим та Севастополя зареєстровано 57,7 тисяч об’єктів нерухомого держмайна залишковою вартістю 46 млрд грн, на території Донецької області – майже 120 тис об’єктів нерухомого держмайна залишковою вартістю 33 млрд грн, на території Луганської області – майже 70 тис об’єктів нерухомого держмайна залишковою вартістю 23 млрд грн.

“За оцінками Фонду державного майна, близько 70 % державних активів на території Донецької та Луганської областей розташовані на непідконтрольних територіях”, – додав голова Мінекономіки.

Джерело: Facebook

Tags

Останні новини

Back to top button
Close
Close