Україна

В МЕРТ заявили про необхідність перегляду угоди про ЗСТ з Євросоюзом

Угоду про зону вільної торгівлі між Україною та Євросоюзом необхідно переглянути. Про це заявила заступник міністра економічного розвитку і торгівлі — торговельний представник України Наталія Микольська в рамках щорічної зустрічі «Ялтинської європейської стратегії», повідомляє прес-служба YES.

«Теперішню угоду про зону вільної торгівлі необхідно переглянути. Угода була підготовлена давно і вже застаріла. Нам потрібно зібратися з представниками ЄС та подивитися, які заходи лібералізації мають бути проведені», — сказала вона, додавши, що квоти, які передбачені угодою, наразі не задовольняють вимоги як економіки України та ЄС.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що у Міністерстві економічного розвитку і торгівлі України заявили про технічну помилку в угоді про Зону вільної торгівлі між Україною та Канадою.

«Мінекономрозвитку підтверджує, що в Угоді про вільну торгівлю з Канадою в додатку «Тарифний графік Канади», дійсно, перераховані правила скасування і зниження мита для українських товарів, що імпортуються в Канаду. В українському тексті додатка, однак, мова йде про «зниження ввізних мит для товарів канадського походження», — повідомляли у відомстві.

Джерело: www.rbc.ua

Схожі статті

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Close