Україна
Гаряча новина

В Київській області ввели режим надзвичайної ситуації

На території Київської області введено режим надзвичайної ситуації. Таке рішення на позачерговому засіданні 18 березня приняла обласна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Київської обласної державної адміністрації, повідомила 1News прес-служба КОДА,

Засідання відбулося під головуванням Василя Володіна, тимчасово виконуючого обов’язки голови Київської ОДА.

«Проаналізувавши епідемічну ситуацію на території Київськоїобласті, спричинену вірусом COVID-19, вирішили класифікувати її як «Медико-біологічну надзвичайну ситуацію природного характеру регіонального рівня». Та тимчасово ввести на території Київської області режим надзвичайної ситуації», – говориться у повідомленні.

Керівником робіт з ліквідації медико-біологічної надзвичайної ситуації природного характеру регіонального рівня призначили Олега Торкунова, заступника голови КОДА.

Керівником штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації призначили Максима Іонова, директора Департаменту охорони здоров’я КОДА.

«В умовах, коли треба максимально зосередитись на боротьбі із COVID-19, на обласному рівні вживаємо всіх заходів, — повідомив Василь Володін, тимчасово виконуючий обов’язки голови Київської облдержадміністрації. – Першочергово — таких, що стосуються підтримки медичних працівників, матеріально-технічного забезпечення лікарень та інформаційного забезпечення населення. Вже працює гаряча лінія у Департаменті охорони здоров’я КОДА. За телефоном: 0456-31-00-46 лікарі-консультанти надають необхідну інформацію про коронавірус та про допомогу при підозрі на COVID-19.Важливо, щоб люди усвідомили небезпеку захворювання, сумлінно дотримувалися правил безпеки та зберігали спокій».

Нагадаємо, станом на вечір 17 березня в Україні офіційно зареєстровано 14 випадків захворювання Covid-19, два з них летальні.

За результатами дослідження вірусологічної референс-лабораторії Центру громадського здоров’я України отримано 14 позитивних результатів на COVID-19: Чернівецька (10), Житомирська (1), Київська (1) області та м. Київ (2).

До сьогодні режим надзвичайного стану був введений у Чернівецькій та Житомирській областях.

Додамо, що від сьогодні в Україні припинено міжміське та міжобласне сполучення. В тому числі зупинене сполучення передмістя з Києвом.

Back to top button