Україна

В Києві зафіксована перша смерть від коронавірусу

У Києві за минулу добу зареєстровано 29 нових випадків захворювання на коронавірус, один з них летальний. Всього кількість киян з підтвердженим діагнозом коронавірус – 161 людина. Про це на брифінгу заявив міський голова Києва Віталій Кличко.

За словами Кличка, з лабораторно підтверджених випадків Київським міським лабораторним центром МОЗ за минулу добу захворіли 19 чоловіків віком від 22 до 70 років. Також захворіли 10 жінок віком від 36 до 62 років.

Саме 70-річна людина, на жаль, померла.

Деталей міський голова не повідомив.

За його словами, з нових хворих госпіталізовано 18 пацієнтів. З них чотири — в Клінічну лікарню №5, дев’ятеро в лікарню №7, ще трьох пацієнтів в Олександрівську лікарню та двох до лікарні №3. Одинадцять киян, що захворіли, лікуються вдома на самоізоляції під контролем лікарів.

12 пацієнтів, більшість з яких лікувались в Олександрівській лікарні, одужали і були виписані.

Кличко повідомив, що на сьогодні експрес-тестами у Києві протестовано майже 2200 людей. Лабораторно оброблено 1200 зразків. На лабораторному дослідженні знаходиться 404 зразка.

Міський голова Києва зазначив, що зараз тестування на коронавірус роблять всім пацієнтам з діагнозом запалення легенів.

«Усі, хто не хоче захворіти і хто хоче вижити, повинні дотримуватися жорстких правил карантину», – зазначив Віталій Кличко.

Tags
загрузка...

Related Articles

Back to top button
Close