Україна

В Києві поліція виявила ще декілька кафе, які працювали попри карантин

Упродовж минулої доби під час перевірки понад 200 об’єктів співробітники поліції виявили два порушення карантину у Подільському та Шевченківському районах Києва. На порушників карантинних обмежень поліцейські склали адміністративні протоколи. Про це 1News повідомила прес-служба Національної поліції.

«Останнім часом у соціальних мережах почала активно поширюватися інформація про порушення окремими закладами харчування умов карантину, а відтак працівники поліції Києва вирішили перевірити вказані об’єкти та нагадати їх власникам та співробітникам про адміністративну й кримінальну відповідальність. Для цього у кожному районному управлінні поліції створили мобільні групи, які здійснили перевірку закладів харчування на територіях обслуговування», – говориться у повідомленні.

Поліція зазначає, оскільки перевірка проводилася у закладах харчування, кожна робоча група перебувала у захисних медичних костюмах, масках, рукавичках, окулярах й бахілах, а також була забезпечена антисептиками.

Протягом лише останньої доби працівники поліції перевірили 204 заклади харчування, за результати відпрацювання склали два адміністративні протоколи за порушення правил карантину у Подільському та Шевченківському районах столиці.

Всього за період дії карантину за порушення, передбачені ст. 44-3 (Порушення правил щодо карантину людей) Кодексу України про адміністративні правопорушення, співробітниками київської поліції складено 1028 адміністративних матеріалів.

Нагадаємо, що вчора правоохоронці столиці перевірили інформацію зі ЗМІ щодо роботи закладу харчування на вулиці Льва Толстого. Поліцейські роз’яснили адміністратору ресторану законодавчі норми про дотримання карантину та відповідальність за його порушення, що тягне за собою накладення штрафу на громадян від однієї до двох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб – від двох до десяти тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

В той же час журналіст 1News особисто бачив як протягом останніх днів принаймні три заклади на вулиці Ярославів Вал у Києві працювали попри карантин. З них одна кав`ярня, яка продавали каву прямо з прилавку, пускаючи клієнтів в середину.

Ще один заклад елітної категорії, який також продавав каву та десерти на виніс, пускаючи людей самостійно вибрати з вітрини товари.

Третій – кафе-пекарня, двері якої також були відчинені і всі бажаючі могли обрати собі товари з асортименту на вітрині.

Останні новини

Back to top button