Україна

В Києві планують побудувати комплекс з переробки опалого листя

На пленарному засіданні Київської міської ради 24 жовтня депутати затвердили перелік природоохоронних заходів у місті Києві на 2019-2020 роки. Вони фінансуватимуться з Київського міського фонду охорони навколишнього природного середовища.

Як повідомила 1News прес-служба КМДА, у переліку природоохоронних заходів передбачено будівництво комплексу з переробки та утилізації рослинних відходів у столиці.

На думку депутатів, це має вирішити питання паління опалого листя.

Окрім того у переліку заходів заплановане обстеження та розчистка русла річки Либідь. Окрім того, буде продовжено розчистку та ремонт споруд на озері Голубе та благоустрій озер у парку Нивки.

«Загалом, відповідно до запропонованого порядку, запланована розчистка та благоустрій озер у Солом’янському, Подільському, Оболонському районах. Також маємо облаштувати систему поливу в парку Позняки на Дарниці. Звісно заплановані заходи з демеркуризації промислового майданчика ВАТ «Радикал», як одного із найбільших екологічних проблем Дарницького району. Йдеться про вивіз ртутовмісних речовин з території заводу», – зазначив начальник управління екології та природних ресурсів виконавчого органу Київради (КМДА) Андрій Мальований.

Окрім того, згідно з програмою, цього року заплановано придбання контейнерів та іншого обладнання для транспортування і тимчасового зберігання небезпечних відходів.

Нагадаємо, в Києві з 15 жовтня тримається густий туман, який деякі експерти схильні вважати смогом.

В деяких районах Києва забрудненість повітря перевищила показники Пекіна.

Експерти звертають увагу, що восени у містах та селах України виникає проблема з тим, що опале листя часто спалюють і небезпечні викиди потрапляють у повітря. Особливо гостро ситуація стоїть у районах приватного сектору.

Back to top button