Україна

В Києві дозволили відкрити кафе, басейни та кінотеатри попри зростання кількості хворих на коронавірус

Київ послаблює адаптивний карантин. Від сьогодні в столиці дозволили працювати ресторанам та кафе, басейнам, театрам і кінотеатрам. Про це на щоденному онлайн-брифінгу заявив міський голова Києві Віталій Кличко, повідомляє 1News.

«Як ви знаєте, уряд дозволив і міська влада згідно з цим видала розпорядження про відновлення роботи в столиці: ресторанів (без дитячих кімнат), кафе, басейнів – для індивідуальних тренувань. А також проведення культурних та мистецьких заходів кількістю до 10 осіб. Можуть працювати і театри та кінотеатри – з обмеженою кількістю відвідувачів і дотриманням дистанції між ними», – зазначив він.

Кличко додав, що міська влада контролюватиме дотримання правил роботи у зазначених закладах.

В той же час він додав, що в разі погіршення епідеміологічної ситуації, Київ повернеться до обмежень.

Також Кличко повідомив, що за минулу добу у столиці зафіксували 99 нових випадків захворювання на коронавірус. Серед нових хворих 60 жінок (від 22 до 70 років), 31 чоловік (від 19 до 74 років), 3 дівчинки (від 1 до 14 років) і 5 хлопчиків (від 1 до 11 років). Захворіли, зокрема, і 5 медиків.

Найбільше випадків захворювання виявили у Деснянському (21) та в Оболонському (18) районах.

Нагадаємо, 23 червня КМДА оприлюднила розпорядження, згідно з яким заклади громадського харчування зможуть приймати гостей всередині приміщень.

Так, відповідно до «Вимог щодо роботи закладів громадського харчування» біля місць потенційного скупчення людей повинно бути нанесено маркування для перебування в черзі з дотриманням дистанції щонайменше 1,5 метра між клієнтами. Також дотримання відстані щонайменше 1,5 метра між сусідніми столами, розміщення не більше чотирьох гостей за одним столом (без урахування дітей до 14 років).

Також дозволяється відокремлення столів один від одного перегородкою, що унеможливлює контакт між відвідувачами, розміщеними по обидві її сторони.

Представники закладів повинні бути одягнені в медичну маску чи респіратор, окуляри та одноразові рукавички, а після кожного зняття витратних захисних матеріалів працівник має ретельно помити руки або обробити антисептичним засобом.

Крім цього, заборонено використання багаторазових рушників.

Також забороняється функціонування дитячих кімнат, самостійний вхід відвідувачів до закладу без супроводу персоналу, проведення свят, банкетів, майстер-класів для понад 10 осіб, приготування їжі на відкритих кухнях та функціонування буфетів самообслуговування.

Back to top button