Україна

В Криму запустили перше ісламське інтернет-радіо

Інтернет-радіо «Ірфан» оповідає про основи Ісламу і способи життя мусульман

У Сімферополі відбулася презентація ісламського інтернет–радіо «Ірфан» від Духовного управління мусульман Криму. У цей час слухати інтернет-радіо «Ірфан» можна в режимі онлайн на сайті ДУМ Криму і через мобільний додаток.

Про це повідомляє 1NEWS з посиланням на УНІАН.

На початку зустрічі з напутнім словом виступив муфтій Криму Еміралі-хаджі Аблаєв. «Кожен крок, свої знання та вміння слід вкладати в розвиток себе і народу в цілому», – зазначив він.

У ході свята для присутніх пролунали релігійні піснеспіви, а також виступили дитячі творчі колективи. Крім того, гості заходу взяли участь у вікторині та отримали призи.

Інтернет-радіо «Ірфан» оповідає про основи Ісламу і способи життя мусульман.

У його програмі близько 50 передач, які транслюються російською і кримськотатарською мовами. У сітці мовлення новини мусульманського світу, програми, що оповідають про життя Пророка і його сподвижників, уроки кримськотатарської, арабської та англійської мов, цікаві факти і новинки у галузі науки і техніки, а також поради психологів, казки для дітей і нашиди. Крім цього, плануються прямі включення з п’ятничних намазів і хутб.

Tags
загрузка...

Related Articles

Back to top button
Close