Україна

В країні визначився новий лідер майбутніх виборчих кампаній – фактор Медведчука вирішує все більше, викликаючи довіру українців, – Мулик

В країні визначився новий лідер майбутніх виборчих кампаній – фактор Медведчука вирішує все більше, викликаючи довіру українців. Так прокоментував результати виборів міського голови Кривого Рогу політичний оглядач Владислав Мулик:

«У рідному для Володимира Олександровича (Зеленського – ред. 1News) місті – Кривому Розі, кандидат від влади Дмитро Шевчик без шансів програв висуванцю ОПЗЖ Костянтину Павлову на виборах мера міста. При максимальній підтримці адмінресурсу і фінансів Р.Л. Ахметова.

Про що це свідчить? Перше – що українці, навіть земляки президента, розчаровані політикою влади. Друге – в країні визначився новий лідер майбутніх виборчих кампаній – фактор Медведчука вирішує все більше, викликаючи довіру українців.

На малій батьківщині президента його завжди любили і завжди з ним рахувалися. Адже «свій хлопець» він, перш за все, для них, для місцевих «компатріотів», вибачте за поганий французький. І вже тільки потім він свій – для всієї країни. І це перший урок для Зеленського. І перший важливий підсумок перших півтора років президентства: якщо риба гниє з голови, то президент втрачає рейтинг з того міста, який пам’ятає його ще пацаном.

А якщо рейтинг втрачає президент, то і його політична сила також. Це, так би мовити, за замовчуванням. Втім, «слуги народу» і так не виблискували на місцевих виборах. Це прямий наслідок того провалу, який ця влада показала за півтора року.

Так що наступний урок: на одному бренді команда президента більше не перемагає. Ще недавно досить було бути більш-менш «зеленим», і золотий ключик вже лежав у тебе в кишені. Зараз концепція змінилася, і «ключики» за один популізм вже не роздають. І навіть підтримка олігарха Ахметова даний розклад не скасовує».

«Працювати треба, друзі, а не ляскати крилами. Та й брати до уваги суперників, звичайно ж. Шапкозакидництво теж не спрацьовує – і це урок номер три. Особистий бренд Віктора Медведчука переважив впізнаваність Зеленського і гроші Ахметова. І батьківщина президента сказала: «Стоп». Чи зробить висновок її блудний київський син? Ось це – питання питань. ВідповідайТЕ на нього, пане Президенте», – зазначив Мулик.

Останні новини

Back to top button