Україна

В Карпатах обвалився міст

Потоком води на ґрунтовій автомобільній дорозі місцевого значення між селами Шепіт та Прокурава Косівського району відбулось підмивання опор (залізобетонних блоків) з подальшим обваленням та руйнуванням покриття мосту

В Івано-Франківській області, між селами Шепіт та Прокурава, Косівського району, після грози обвалився залізобетонний міст. Жителі села Шепіт залишились без жодного сполучення з іншими населеними пунктами.

 

Про це повідомляє 1NEWS.

Від начальника відділу НС Косівської РДА надійшло повідомлення про те, що в результаті грозових опадів, які спостерігались на території Косівського р-ну з в річці Брустурка відбувся підйом рівня води.

Потоком води на ґрунтовій автомобільній дорозі місцевого значення між селами Шепіт та Прокурава Косівського району відбулось підмивання опор (залізобетонних блоків) з подальшим обваленням та руйнуванням покриття мосту (залізобетонних дорожніх плит загальною шириною близько 4 та довжиною близько 12 м.

В селі Шепіт проживає близько 900 осіб. Проїзд до села легковим транспортом відсутній, можливий проїзд транспортом підвищеної прохідності.

За інформацією, органи місцевого самоврядування вживають заходів з відновлення автомобільного сполучення з населеним пунктом.

Джерело: Івано-Франківська ОДА

Tags

Останні новини

Back to top button
Close