Україна

В Кабміні немає остаточного рішення щодо відкриття шкіл 1 вересня

Всередині Кабміну немає рішення щодо того, чи відкриються школи з 1 вересня. Про це в інтерв’ю «РБК-Україна» заявила тимчасово виконуюча обов’язків міністра освіти Любомира Мандзій.

«Поки що адаптивний карантин продовжено до 31 липня. Як буде розвиватись епідемічна ситуація, важко судити. Безперечно, я за те, щоб діти повернулись до школи. Але щоб умови навчання у школі були безпечними. Тому зараз ми готуємося до проведення ЗНО та вступної кампанії. Наше основне завдання – це збереження здоров’я учасників освітнього процесу», – зазначила вона.

В той же час вона назвала фейком інформацію про те, що з 1 вересня Україна перейде на дистанційне навчання. «В коментарі одному з телеканалів я сказала про те, що навчання вже буде з використанням тих інструментів та технологій, які опанували вчителі. Але це не означає, що з 1 вересня ми перейдемо на дистанційне навчання. Живого спілкування ніхто не скасовував. В тому й суть школи», – додала Мандзій.

Т.в.о. міністра додала, що до кінця червня спільно з МОЗ будуть підготовлені додаткові протоколи, які визначатимуть заходи безпеки у закладах освіти до повернення дітей з 1 вересня.

«Я впевнена, що новий навчальний рік для учнів шкіл розпочнеться з 1 вересня. Для студентів першого курсу з 17 вересня. Ми передбачили коригуюче навчання в наступному році, щоби кожен вчитель зрозумів, як опанували матеріал його учні», – зазначила вона.

Tags

Останні новини

Back to top button
Close
Close