Україна

В Кабінеті заступника Генпрокурора знайшли прослушку

В суботу, 17 серпня у службовому кабінеті заступника Генерального прокурора Анжели Стрижевської було виявлено несанкціоновані прослуховуючі спецзасоби. На місце була викликана слідчо-оперативна група СБУ, яка зафіксувала даний факт. Про це на своїй сторінці у Facebook написала прес-секретар Генпрокурора Лариса Сарган.

фото прес-секретаря Генпрокурора Лариси Сарган

«Ми пов’язуємо це із тим, що саме цей заступник – Анжела Стрижевська – є керівником прокурора, який підтримує адмінпротокол по відношенню до глави Національного антикорупційного бюро Артема Ситника», – зазначає Сарган.

За її словами, для санкціонованого прослуховування кабінету одного з керівників ГПУ необхідний дозвіл або від заступника Генпрокурора, або від самого Генерального прокурора. Відповідно, у даному випадку мав би бути дозвіл від керівника САП-заступника Генпрокурора. Натомість жоден із заступників ГПУ, Генпрокурор чи керівник САП таку «прослушку» не санкціонували.

За фактом виявлення несанкціонованої «прослушки» в кабінеті заступника Генпрокурора СБУ було зареєстроване кримінальне провадження.

Сарган додає що у вівторок, 20 серпня, о 9.00 у Сарненському суді Рівненщини відбудеться чергове засідання по розгляду адміністративного протоколу, пов’язаного із корупцією, складеного на директора НАБУ Артема Ситника через порушення ним обмежень при одержанні подарунків, а саме відпочинку на одній із мисливських баз у Рівненській області.

Суд має заслухати як свідків сторони обвинувачення, так і свідків сторони захисту.

Сам А.Ситник має бути присутнім у приміщенні Солом’янського райсуду м. Києва (вул. М.Кривоноса, 25) для відеоконференції із Сарненським судом.

Tags
загрузка...

Related Articles

Back to top button
Close