Україна

В Івано-Франківський області знайшли трьох американських бізонів

У селі Мислівка на Прикарпатті було виявлено трьох американських бізонів, які перебуваюать в критичному стані. На місце негайно вирушили представники Держекоінспекції. Після огляду тварин, були вжиті термінові заходи задля їх порятунку. Про це повідомив Міністр захисту довкілля та природних ресурсів України Роман Абрамовський, повідомила 1News прес-служба Мінприроди.

Він зазначив, що на даний час бізони знаходяться в ослабленому стані та потребують термінового лікування. Транспортування на великі відстані загрожує життю тварин. Тому до нового місця утримання бізонів перевезуть лише після завершення лікувальних заходів.

«Для подальшої реабілітації та проживання у зимовий період бізони відправляться до Галицький національний природний парк. Саме тут персонал має великий та успішний досвід у реабілітації диких тварин. Окрім того, на території парку розташований вольєр достатньої площі для комфортного проживання бізонів», – наголосив Міністр.

Роман Абрамовський висловив вдячність кожному, хто не залишився осторонь та зробив свій вклад в порятунок трьох американських бізонів. А саме:  Держлісагентству, Держекоінспекції, НПП Галицькому, Львівському обласному управлінню лісового та мисливського господарства, UAnimals та МФО “Гуманна країна”.

Tags

Останні новини

Back to top button
Close
Close