Україна

В Івано-Франківську подорожчав проїзд в маршрутках

Раніше в Івано-Франківську вартість проїзду в маршрутках складала 5 грн

В Івано-Франківську зросла вартість проїзду в маршрутках з 5 до 6 грн.

Цю інформацію підтвердив заступник начальника управління транспорту та зв’язку Івано-Франківського МВК Андрій Гіглюк, – інформує 1NEWS.

«Так, від 15 квітня набирає чинності рішення виконавчого комітету про підняття вартості проїзду у маршрутках до 6 грн. Такий тариф зберігатиметься від ранку до вечора, без змін», – зазначив Гіглюк.

За його словами, відповідно до цього рішення, пільговий проїзд для пенсіонерів з 10 до 16 години зберігається. Водночас, право на безкоштовний проїзд, окрім школярів Івано-Франківська, отримали ще й учні, які навчаються у школах шести сільських рад, що знаходяться біля Івано-Франківська.

Андрій Гіглюк зауважив, що підняття вартості проїзду у міських маршрутках відбулося на вимогу перевізників. Вони аргументували своє звернення до влади міста підвищенням мінімальної зарплати і вартістю запчастин, мастил та інших матеріалів, які останнім часом подорожчали.

Відомо, що в Івано-Франківську офіційно діє 30 маршрутів. Втім, два з них, а це 34 «А» та 46, не працюють через відсутність перевізника.

Раніше в Івано-Франківську вартість проїзду в маршрутках складала 5 грн, а з 20 години – 6 грн за проїзд.

Джерело: Укрінформ

Tags
загрузка...

Схожі статті

Close