Україна

В.Гройсман розповів, які питання піднімались на засіданні енергетичного штабу

Володимир Гройсман

КИЇВ. 28 вересня. УНН. Сьогодні відбулося засідання енергетичного штабу, на якому урядовці обговорили питання стосовно підготовки до осінньо-зимового періоду. Про це написав на своїй сторінці у Facebook Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман, передає УНН.

“Сьогодні на засіданні енергетичного штабу проговорили питання, від яких залежить готовність до осінньо-зимового періоду”, – написав Прем’єр.

В.Гройсман сказав, що хотів би, щоби при погіршенні погодних умов і настанні холодів на вулицях і тротуарах було чисто, а у квартирах було тепло і світло.

“І тому готовий збирати усіх тих, від кого це залежить, щоб скоординувати роботу і переконатись, що робиться усе необхідне”, – зазначив він.

Однак, наголосив Глава уряду, потрібно, щоб ці питання вирішувались не в ручному режимі, а запрацювала система.

“На жаль, на сьогоднішньому засіданні штабу піднімались проблеми, які мають довгу історію. Приклад – Укрзалізниця, оновлення рухомого складу в якій не відбувалось. Зараз ми поступово вирішуємо ці застарілі проблеми і я ще раз переконуюсь – питання оновлення інфраструктури, капітального ремонту країни – одне з найбільш нагальних”, – резюмував він.

Источник: unn.com.ua

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

six + twelve =

Close