Україна

В.Гройсман очікує, що ВР ухвалить Держбюджет-2017 до 1 грудня

Володимир Гройсман

КИЇВ. 30 вересня. УНН. Уряд розраховує, що Верховна Рада України ухвалить закон про Державний бюджет на 2017 рік, відповідно до законодавства, до 1 грудня. Про це заявив Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман в інтерв’ю журналістам Львівської області після відкриття другої черги заводу електрообладнання і автозапчастин компанії Fujikura, передає УНН із посиланням на прес-службу КМУ.

«Ми розраховуємо, що до 1 грудня, як передбачено законодавством, закон про Державний бюджет на 2017 рік буде ухвалено. Ми маємо абсолютно планово увійти в наступний бюджетний рік», — заявив Володимир Гройсман.

Прем’єр-міністр повідомив, що провів зустрічі з трьома фракціями Верховної Ради — «Блок Петра Порошенка», «Народний фронт» та «Самопоміч» — для обговорення проекту Бюджету на 2017 рік. Наступного тижня відбудеться зустріч із групами Парламенту «для того, щоб вести діалог, який дасть можливість прийняти не популістський, а реальний і проривний Бюджет на наступний рік».

«Ми розраховуємо, що Парламент вчасно розгляне усі пропозиції, і ми зможемо перейти до ухвалення цього Бюджету», — зазначив він.

Разом з тим Прем’єр-міністр наголосив, що популісти будуть паразитувати на питанні Бюджету, звинувачуючи його у «вбивчості». В.Гройсман наголосив, що такі звинувачення є нісенітницями.

Голова Уряду закликав Парламент до конструктивної позиції.

«Розраховую на те, що український Парламент буде все робити для того, щоб консолідуватися навколо прийняття Бюджету, і цей Бюджет стане бюджетом розвитку і соціальної справедливості», — заявив він.

 

Источник: unn.com.ua

Схожі статті

Загрузка...

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Загрузка...
Close