Україна

В.Гройсман доручив провести нараду у Львівській області з питань утилізації сміття

Геннадій Зубко

КИЇВ. 20 червня. УНН. Прем’єр-міністр України доручив провести завтра, 21 червня, спеціальну виїзну нараду з питань вирішення проблеми сміття у Львові за участі керівництва Міністерства екології та природних ресурсів, Міністерства охорони здоров’я, Міністерства інфраструктури, Міністерства внутрішніх справ, Державної служби України з надзвичайних ситуацій, а також керівництва Львівської облдержадміністрації. Відповідний документ Глава Уряду підписав сьогодні, 20 червня. Головування у нараді, згідно доручення, покладено на Віце-прем’єр-міністра України Геннадія Зубка, передає УНН з посиланням на прес-службу Кабінету Міністрів.

«З метою вирішення ситуації, що склалася з накопиченням твердих побутових відходів на адміністративній території Львівської міської ради, у тому числі опрацювання питання їх вивезення на полігони інших населених пунктів області та України для запобігання виникненню надзвичайної ситуації, прошу провести 21 червня 2017 року виїзну нараду у Львівській області», — сказано в документі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Вантажівку із львівським сміттям затримали на Рівненщині

Нагадаємо, міністр регіональної політики Геннадій Зубко завтра вирушить до Львову і очолить спеціальну комісію для вирішення проблеми міста зі сміттям.

Источник: unn.com.ua

Схожі статті

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Close