Україна

В Держрезерві миші з’їли зерна на 800 млн гривень

Радник міністра внутрішніх справ Михайло Апостол повідомив про результати аудиту Держрезерву. За його словами, при проведенні перевірки не дорахувались майже 2700 вагонів зерна.

 

«Майже 2700 вагонів зерна, яке повинно було знаходитися на зберіганні у Держрезерві, з’їли миші. Сума збитків більше 800 млн грн. Цю нестачу, за словами колишнього керівника Держрезерву Ярослава Погорілого (на сайті Держрезерву він досі значиться головою агентства, однак Кабмін звільнив його 13 травня – ред. 1News), виявили під час аудиту», – написав Апостол на своїй сторінці у Facebook.

За його словами, «ненажерливі миші добралися також до структури Держрезерву у Чорткові, на Тернопільщині. Тут вони очистили склади зерна, яке  б помістилося у понад 150 вагонів-зерновозів».

У квітні 2020 року Ярослав Погорілий в інтерв’ю «Обозревателю» розповів, що аудит Держзерерву, який все ще триває, виявив відчуження продукції на 114 млн грн. «Ми зайшли на склади проводити інвентаризацію, а товару немає. Тому справи передаються до правоохоронних органів. Уже є десяток, але думаю, буде ще більше адже аудит ще не завершений», – зазначив він.

В цьому ж інтерв’ю Погорілий розповів про те, що номенклатуру Держрезерву необхідно переглядати. Адже в тому вигляді, в якому вона є, її писали ще за радянських часів. Тому на складах, наприклад, зберігаються такі непотрібні зараз речі, як протигази для коней.

Tags

Останні новини

One Comment

  1. ОТО Ж ЯЦЕНЮК НЕ ПОБУДУВАВ ЗНАМЕНИТУ “СТІНУ”” І ПОЛІЗЛИ МИШІ З РОСІЇ І почали гризти українське зерно…І треба ж так “здати” чиновників…Ні чого, Яценюк ввійде в уряд, він там “треться” не даремно,побудує собі щасливе майбутнє….ой ні…СТІНУ…Йому ж підкинуть грошенят—в доларах…На менше він не піде…Слава Україні! СМІШНО….

Back to top button
Close
Close