Україна

В Державній судовій адміністрації проводять обшуки


В Державній судовій адміністрації проводять обшуки

В адміністрації заявили про нульову толерантність до корупції та наголосили, що усіляко сприятимуть роботі правоохоронних органів.

Працівники СБУ і НАБУ проводять обшуки у Державній судовій адміністрації (ДСАУ). Про це повідомляється на її сайті у вівторок, 21 травня.

“У зв’язку зі слідчими діями на предмет можливої причетності працівників департаменту інформаційних технологій Державної судової адміністрації України до вчинення кримінального правопорушення (під час проведення тендерів), передбаченого ч.2 ст.15 та ч.5 ст.191 Кримінального кодексу України, детективи НАБУ спільно зі Службою безпеки України проводять обшуки в приміщеннях ДСА України”, – йдеться у повідомленні.

В адміністрації заявили про нульову толерантність до корупції та наголосили, що усіляко сприятимуть роботі правоохоронних органів для встановлення істини та притягнення винних до відповідальності.

“За корупційні злочини посадові особи будь-якого рангу і статусу мають нести невідворотне покарання”, – зазначили у ДСАУ.

Також у ДСАУ зауважили, що в лютому 2024 року за результатами проведеного дисциплінарного провадження, у зв’язку з допущенням державним службовцем дисциплінарних проступків, директору департаменту інформаційних технологій Державної судової адміністрації оголошено догану.

Нагадаємо, у грудні 2023 року Вища рада правосуддя звільнила голову Державної судової адміністрації Олексія Сальнікова. Раніше суд обрав йому запобіжний захід через підозру о корупції.

Новини від 1News в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/ua_1news та WhatsApp

ПІДПИСАТИСЯ на Telegram-канал 1NEWS

Джерело

Back to top button