Україна

В бюджет України з «Газпрому» стягнуто понад 80 млн грн

Міністерство юстиції стягнуло з «Газпрому» перші 80,8 млн грн зі встановленого раніше судом штрафу на загальну суму 172 млрд грн. Дані активи були виявлені на території України. Про це заявив сьогодні на прес-конференції в «Укрінформі» міністр юстиції Павло Петренко, інформує 1News.

«Станом на сьогоднішній день з ПАТ «Газпром» на користь Державного бюджету (України. — Ред.) стягнуто 80 млн 800 тисяч гривень. Це ті кошти, які були встановлені й виявлені на території України як такі, що належать даній компанії у вигляді дивідендів від третіх осіб», — сказав він і додав, що наразі процес стягнення цих коштів завершується.

Петренко нагадав, що кошти стягуються відповідно до раніше ухваленого Господарським судом за ініціативи Антимонопольного комітету рішення, яким зобов’язано «Газпром» сплатити 171 млрд 932 млн грн штрафу за зловживання монопольним становищем на території України.

Міністр зазначив, що крім стягнених 80,8 млн грн, Мінюст також наклав арешт на акції «Газпрому» в компанії «Газтранс» номінальною вартістю 33,3 млн грн.

Також, за його словами, продовжуються пошуки інших активів на території нашої держави. Разом з тим, урядовець розповів, що після того, як буде завершено процес розшуку активів «Газпрому» в Україні, Мінюст звернеться до інших держав, із якими є договори щодо правової допомоги, про виконання рішення суду по цій компанії.

 

Теги

Схожі статті

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Close