Головна / УКРАЇНА / В бюджет України з «Газпрому» стягнуто понад 80 млн грн

В бюджет України з «Газпрому» стягнуто понад 80 млн грн

Міністерство юстиції стягнуло з «Газпрому» перші 80,8 млн грн зі встановленого раніше судом штрафу на загальну суму 172 млрд грн. Дані активи були виявлені на території України. Про це заявив сьогодні на прес-конференції в «Укрінформі» міністр юстиції Павло Петренко, інформує 1News.

«Станом на сьогоднішній день з ПАТ «Газпром» на користь Державного бюджету (України. — Ред.) стягнуто 80 млн 800 тисяч гривень. Це ті кошти, які були встановлені й виявлені на території України як такі, що належать даній компанії у вигляді дивідендів від третіх осіб», — сказав він і додав, що наразі процес стягнення цих коштів завершується.

Петренко нагадав, що кошти стягуються відповідно до раніше ухваленого Господарським судом за ініціативи Антимонопольного комітету рішення, яким зобов’язано «Газпром» сплатити 171 млрд 932 млн грн штрафу за зловживання монопольним становищем на території України.

Міністр зазначив, що крім стягнених 80,8 млн грн, Мінюст також наклав арешт на акції «Газпрому» в компанії «Газтранс» номінальною вартістю 33,3 млн грн.

Також, за його словами, продовжуються пошуки інших активів на території нашої держави. Разом з тим, урядовець розповів, що після того, як буде завершено процес розшуку активів «Газпрому» в Україні, Мінюст звернеться до інших держав, із якими є договори щодо правової допомоги, про виконання рішення суду по цій компанії.

 

Залишити коментар

Ваш email ніде не буде висвітленОбов'язкові для заповнення поля відмічені *

*

пять × пять =

x

Перевірити також

НБУ скасував обмеження на зняття коштів з банківських рахунків

Фізичні особи зможуть отримувати готівку в іноземній валюті або банківські метали з ...

«Укрнафта» заборгувала бюджету понад 13 млрд гривень

Станом на 30 червня кредиторська заборгованість ПАТ «Укрнафта» перед бюджетом становила 13,2 ...

НАБУ виявило в АПК схеми, за якими розікрали 2 мільярди гривень бюджетних коштів

Розмір збитків від корупційних схем, викритих детективами Національного антикорупційного бюро в агропромисловому ...