Україна

В Азербайджані відкрили перше почесне консульство України

Це є свідченням високої динаміки співпраці між обома країнами та створює сприятливі умови для подальшого розширення торгово-економічних, культурно-гуманітарних та регіональних зав’язків між нашими державами

27 жовтня 2020 року у приміщенні посольства України в Азербайджанській Республіці відбулася урочиста церемонія з нагоди призначення почесного консула України у місті Шемахи.

Про це інформує 1NEWS.

Під час церемонії посол України в Азербайджанській Республіці Владислав Каневський передав новопризначеному почесному консулу України у місті Шемахи Мехралі Гасимову консульський патент та вручив службове посвідчення.

Сторони підписали угоду про функції та обов’язки почесного консула України у місті Шемахи.

За інформацією дипломатів, новий почесний консул Гасимов – випускник Київського інституту міжнародних відносин, який обіймав різні посади у міжнародних компаніях SAP і DeGolyer & MacNaughton Corporation, і є приватним підприємцем.

“Відкриття першого почесного консульства України в Азербайджані є свідченням високої динаміки співпраці між обома країнами та створює сприятливі умови для подальшого розширення торгово-економічних, культурно-гуманітарних та регіональних зав’язків між нашими державами”, – зазначили у дипвідомстві.

Повідомляється, що консульський округ Гасимова охоплюватиме Агдаський, Ахсуйський, Гобустанський, Гьойчайський, Ісмаїлинський та Шемахинський райони держави.

Джерело: УНН
Tags

Останні новини

Back to top button
Close
Close