Україна

В Амстердамі затримали українця, який вкрав цінну картину Ренуара

Потенційний покупець викраденої картини може знаходитися у Північній Європі

Нідерландські правоохоронці затримали в Амстердамі одного з трьох підозрюваних у викраденні цінної картини Ренуара з будівлі аукціонного дому Dorotheum у столиці Австрії.

Наразі затриманий — 59-річний громадянин України, раніше судимий за скоєння схожого злочину в Україні – знаходиться під вартою у Відні, повідомляє 1NEWS.

За даними представника земельного суду Відня, підозрюваний був затриманий в Амстердамі в середині грудня 2018 року, 28 грудня він був переданий до Відня і зараз йому обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.

Як повідомляють австрійські ЗМІ, чоловік, вочевидь, спеціалізується на викраденні витворів мистецтв та вже має схожу судимість: у 2005 році він був засуджений в Україні за викрадення картини Івана Айвазовського з одного з українських музеїв.

Під час затримання в амстердамському готелі також було виявлено сумку, в якій, відповідно до даних з камер спостереження аукціонного будинку, і була винесена картина. Розшуки двох співучасників злочину тривають. Потенційний покупець викраденої картини може знаходитися у Північній Європі.

Джерело: Укрінформ

Tags
загрузка...

Related Articles

Back to top button
Close