Україна

В Ісландії відбудуться дострокові парламентські вибори

Прем’єр-міністр Ісландії Б’ярні Бенедиктссон у суботу, 16 вересня, заявив, що президент задовольнив його запит про оголошення дострокових парламентських виборів, повідомляє УНН з посиланням на DW.

Підставою для нових виборів став вихід із парламентської коаліції невеликої фракції «Яскраве майбутнє», яка мала лише 4 місця із 63-х. Однак без цих чотирьох місць коаліція втрачає мінімальну більшість — 32 голоси. В якості ймовірної дати голосування, зазначив Бенедиктссон, обговорюється 4 листопада.

Центристська партія «Яскраве майбутнє» закинула політсилі прем’єра — Незалежній партії — «втрату довіри» та висловила обурення через те, що батько Бенедиктссона намагався допомогти засудженому за педофілію чоловіку. Він підписав листа, який мав поновити право засудженого на працевлаштування.

Сам Бенедиктссон засудив дії свого батька.

«Я був шокований почутим. Я ніколи би не підписав такого листа і я би ніколи не захищав такий вчинок», — заявив прем’єр-міністр.

Як повідомляв раніше УНН, Ісландія підтвердила, що після запровадження «безвізу» з ЄС українці зможуть їздити до цієї країни без віз. 

Джерело:

УНН

Джерело: unn.com.ua

Схожі статті

Загрузка...

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Загрузка...
Close