Україна

В ЄС назвали продовження транзиту газу через Україну пріоритетом

Україна має величезний потенціал стати значним енергетичним вузлом або хабом, і ЄС готовий підтримати збереження важливої ​​ролі країни в транзиті російського природного газу до Європи.

Про це сказав віце-президент Європейської комісії з питань енергетичного союзу Марош Шефчович, передає “Інтерфакс-Україна”.

“Продовження транзиту газу через Україну після 2020 року (після закінчення контракту “Нафтогазу України” з “Гапромом” – Ред.) – це пріоритет для ЄС”, – сказав він на 14-й щорічній конференції YES в Києві.

За словами Шефчовича, важливо також спільно працювати над підвищенням енергоефективності української економіки, розвідкою природного газу, зростанням двосторонньої торгівлі, що вже отримала поштовх у зв’язку зі вступом в силу Зони вільної торгівлі з ЄС.

Раніше повідомлялося, що транзит російського газу через територію України зріс на 22,8% до рекордного рівня за останні 6 років.

Підписуйтесь на наші push-повідомлення, щоб першими дізнаватися про появу нових матеріалів. Ми обіцяємо надсилати тільки дійсно важливі новини.

Джерело: epravda.com.ua

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 × three =

Close