Україна

В ЄС назвали продовження транзиту газу через Україну пріоритетом

Україна має величезний потенціал стати значним енергетичним вузлом або хабом, і ЄС готовий підтримати збереження важливої ​​ролі країни в транзиті російського природного газу до Європи.

Про це сказав віце-президент Європейської комісії з питань енергетичного союзу Марош Шефчович, передає «Інтерфакс-Україна».

«Продовження транзиту газу через Україну після 2020 року (після закінчення контракту «Нафтогазу України» з «Гапромом» — Ред.) — це пріоритет для ЄС», — сказав він на 14-й щорічній конференції YES в Києві.

За словами Шефчовича, важливо також спільно працювати над підвищенням енергоефективності української економіки, розвідкою природного газу, зростанням двосторонньої торгівлі, що вже отримала поштовх у зв’язку зі вступом в силу Зони вільної торгівлі з ЄС.

Раніше повідомлялося, що транзит російського газу через територію України зріс на 22,8% до рекордного рівня за останні 6 років.

Підписуйтесь на наші push-повідомлення, щоб першими дізнаватися про появу нових матеріалів. Ми обіцяємо надсилати тільки дійсно важливі новини.

Джерело: epravda.com.ua

Схожі статті

Загрузка...

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Загрузка...
Close