Україна

Вільний Wi-Fi у школах та електронні черги в поліклініках. Кабмін “бере курс” на інновації

Відповідний закон планують ухвалити на початку 2018 року.

Радник міністра економічного розвитку і торгівлі України, виконавчий директор Hi-tech Office Ukraine Андрій Бірюков заявив про необхідність законодавчого схвалення відкритого Wi-Fi в школах та електронних черг у поліклініках.

Про це повідомляє “Укрінформ”.

Бірюков закликає внести ці нововведення в перелік універсальних цифрових послуг для українців на законодавчому рівні.

Читайте також:

IT-галузь та телекомунікації посідають третє місце в Україні за експортом – Кубів

“Ми хочемо ввести універсальні цифрові послуги в конкретних областях: освіті, медицині та інших сферах. Тобто, приходячи до медичної установи, ви в праві вимагати послугу електронної черги або доступ до якихось електронних реєстрів, наприклад, історії хвороби”, – сказав чиновник під час презентації проекту “Цифровий порядок денний в Україні-2020”.

Бірюков зауважив: “Універсальна освітня послуга – це, якщо, наприклад, ви маєте право на вільний доступ до Wi-Fi на певній швидкості, щоб доступ до інтернету був не лише в комп’ютерному класі або кабінеті директора, а був загальнодоступний, також це може бути доступ до якогось цифрового контенту”.

Читайте також:

Порошенко назвав галузь, яка випала з пріоритетів для української економіки

Введення переліку універсальних цифрових послуг буде передбачено новим законом про цифрову стратегію в Україні. Орієнтовною датою його ухвалення Бірюков назвав перше півріччя 2018 року.

Раніше повідомлялося, що з метою покращення якості освіти МОН має намір перейти на електронні версії підручників. Установа підтримуватиме проекти, що займаються створенням книг з інтерактивними завданнями та мультимедійними додатками. 

ВідеоМіністр освіти Лілія Гриневич розповіла про "Нову українську школу"

Сніданок з 1+1

3 березня, 09:37

Источник: tsn.ua

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

14 + 18 =

Close