Україна

Ужгород з 7-го березня посилює карантин

В Ужгороді з 7 березня посилюють обмежувальні карантинні заходи. Про це повідомила прес-служба Ужгородської міської ради, пише 1NEWS, посилаючись на 112ua.

Рішення ухвалили члени міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій під час позапланового засідання регіональної комісії ТЕБ та НС щодо критичної ситуації, яка склалася на Закарпатті із захворюваністю на Covid-19.

“На виконання рішення регіональної комісії про введення додаткових обмежувальних протиепідемічних заходів члени міської комісії з ТЕБ та НС на своєму засіданні затвердили додаткові посилені обмежувальні протиепідемічні заходи в Ужгороді”, – йдеться у повідомленні.

Із 00:00 год. 7 березня в Ужгороді заборонено:
– роботу закладів громадського харчування (крім адресної доставки та замовлення на виніс);
– приймання відвідувачів у торговельно-розважальних центрах, інших розважальних закладах;
– діяльність непродовольчих магазинів та ринків;
– приймання відвідувачів закладами культури і проведення культурних масових заходів;
– приймання відвідувачів у спортивних залах, фітнес-центрах, басейнах, крім спортсменів національних збірних команд України та їх тренерів;
– проведення всіх масових (розважальних, спортивних, соціальних, рекламних та інших) заходів, крім офіційних спортивних заходів та матчів командних ігрових видів спорту без глядачів.
Разом з тим у місті дозволяється:
– приймання відвідувачів суб’єктами господарювання, які торгують товарами на торговельних площах, не менше 60% яких призначено для торгівлі продуктами, пальним, лікарськими засобами та виробами медичного призначення, засобами гігієни та побутовою хімією, засобами зв’язку, друкованими ЗМІ, ветеринарними препаратами, кормами, насінням, засобами захисту рослин;
– торговельну діяльність із адресною доставкою замовлень;
– надання фінансових послуг, фінансових установ, операторів поштового зв’язку,
– медичну та ветеринарну практики,
– діяльність АЗС (без зон харчування),
– діяльність із технічного обслуговування та ремонту транспортних засобів, ремонту комп’ютерів, побутових виробів і предметів особистого вжитку, перукарень та салонів краси за попереднім записом.
Нагадаємо, 4 березня Міністерство охорони здоров’я України оновило список “червоної”, “помаранчевої” і “жовтої” зон епіднебезпеки за показниками захворюваності на Covid-19, рівнем госпіталізації і завантаженості лікарень. До “червоної” зони потрапили Житомирська, Івано-Франківська та Чернівецька області. Ще 9 областей –  Вінницька, Донецька, Закарпатська, Запорізька, Київська, Львівська, Миколаївська, Сумська та Тернопільська – опинилися в “помаранчевій” зоні.

Останні новини

Back to top button