Україна

УЄФА відсторонив російський клуб від єврокубків

Судова палата Союзу європейських футбольних асоціацій (УЄФА) з фінансового контролю клубів ухвалила рішення відсторонити казанський “Рубін” від участі в єврокубках на один сезон, інформує 1NEWS.

“Рубін” не зможе взяти участь в будь-якому клубному турнірі під егідою УЄФА, в який він кваліфікується протягом наступних двох сезонів”, – йдеться в прес-релізі УЄФА.

“Рубін” був підданий санкціям за недотримання критерію беззбитковості в 2014 році. Згідно з регламентом, з клубами, які порушили це правило, укладається мирова угода, одним з основних пунктів якої є повне дотримання фінансового fair play протягом дії угоди. “Рубін” порушив умови договору, не виконавши вимогу беззбитковості впродовж сезону-2017/18.

Рішення судової палати УЄФА може бути оскаржене в Спортивному арбітражному суді (CAS).

Проект фінансового fair play був затверджений виконавчим комітетом УЄФА у вересні 2009 року. Нові економічні правила набрали чинності з сезону-2011/12. Згідно з цими правилами, клуби не можуть витрачати на покупку футболістів більше, ніж вони заробляють. Перед стартом сезону кожен учасник єврокубків має підтвердити, що не має прострочених фінансових зобов’язань на поточний сезон перед іншими командами, своїми гравцями і податковими службами.

 

 

 

 

 

Tags
загрузка...

Related Articles

Back to top button
Close