Україна

Усі рахунки та активи “Укртрансгазу” заарештовано

Компанія звернулась до РНБО з цього приводу

Держпідприємство “Укртрансгаз” звернулось до Ради нацбезпеки і оборони з приводу арештів усіх рахунків та активів компанії за рішенням суду.

Про це повідомляє 1NEWS.

Підкреслюється, що арешти “унеможливлюють сталу роботу та спричиняють ризики безпечному функціонуванню газотранспортної системи держави”.

“Після виділення діяльності з транспортування газу в юридично відокремлену компанію ТОВ “Оператор ГТС України”, робота “Укртрансгазу” серйозно ускладнилася через активізацію неправомірних дій третіх осіб щодо протиправного заволодіння майном “Укртрансгазу”, – йдеться у повідомленні.

“Наразі найбільш масштабною є вимога 2 336 млн грн на користь ТОВ “Фінансова компанія “Фін – Інвест”. “Укртрансгаз” розцінює судове рішення, за яким відкрито виконавче провадження, як неправомірне, а дії позивача – такими, що можуть мати ознаки шахрайства.

Проте арешт приватним виконавцем рахунків підприємства вже призвів до втрати 50,3 млн грн”, – наголосили в “Укртрансгазі”.

Компанія також наголошує, що арешт усіх рахунків, рухомого та нерухомого майна ставлять під загрозу “забезпечення надійного функціонування підземних газосховищ в розпал опалювального сезону”.

“Неправомірні дії з блокування діяльності підприємства, яке включено до Переліку об’єктів державної власності, що мають стратегічне значення для економіки і безпеки держави, ставлять під загрозу енергетичну безпеку України та можуть призвести до непередбачуваних техногенних наслідків”, – йдеться у заяві підприємства.

У зв’язку з цим “Укртрансгаз” звернувся до РНБО з проханням захистити права підприємства та не допустити незаконного виведення грошових коштів і відчуження майна.

Джерело: Укртрансгаз

Tags

Останні новини

Back to top button
Close
Close