Україна

Уряд звільнить керівника “Укравтодору”

Керівник “Укравтодору” Славомір Новак буде звільнений з посади, передає 1NEWS.

Про це міністр інфраструктури Владислав Криклій заявив в інтерв’ю “Економічній правді“.

Серед свої першочергових планів Криклій назвав кадрові ротації в міністерстві та на державних підприємствах, які йому підпорядковані.

“Новак мені сказав, що Богдан Юлик на цьому тижні за власним бажанням пішов. Сьогодні я дізнаюсь, що він начебто пішов на якісь лікарняні”, – сказав він.

“Якщо мене будуть вводити в оману в таких елементарних речах, де є запит суспільства і скандал на скандалі був із цим Юликом, я вважаю, що це спроба мене політично підставляти. Я не дам цього зробити. З Новаком ми попрощаемося”, – підсумував Криклій.

Раніше 1News повідомляло про те, що глава Митної служби Максим Нефьодов також звинувачував Новака у тому, що той зробив скандального Юлика своїм заступником.

25 квітня Новак дійсно уповноважив Юлика візувати всі проекти нормативних актів “Укравтодору”, координувати всю роботу по дорожньому будівництву, підписувати всі документи (які можна делегувати).

“Схоже, у нас тепер новий керівник Автодору”, – пише Нефьодов. Він нагадав також про “знамениту дорогу Тернопільщини, яку розбили на 177 шматків по 40 метрів, аби уникнути тендеру”.

Мова йде про 177 договорів Служби автомобільних доріг у Тернопільській області, укладених у 2018 році з місцевою та маловідомою компанією “БМБуд”.

Сума кожного з цих договорів не перевищувала 200 тисяч гривень, тобто дозволяла не проводити відкриті торги та уникнути уваги, що прикута до великих цифр та маловідомих фірм.

Загальна сума – 26,8 млн гривень. Як виявилося, йшлося не про 177 доріг у Тернопільській області, а лише про сім. А така кількість угод зумовлена тим, що дороги поділили на відтинки до 40 метрів і на ремонт кожного уклали окремий договір.

Tags
загрузка...

Related Articles

Back to top button
Close