Україна

Уряд знайшов кандидата на посаду міністра промисловості

Віце-прем’єр-міністром – Міністром з питань стратегічних галузей промисловості України може стати колишній керівник Державного космічного агентства Олег Уруський. Відповідний проект постанови зареєстрований у Верховній Раді.

Заступник глави фракції «Слуга народу» Євгенія Кравчук, в свою чергу, заявила, що призначення очікується вже наступного тижня.

«Розраховуємо, що наступного тижня Верховна Рада на звичайному пленарному або позачерговому засіданні розгляне призначення Віце-прем’єр-міністра – Міністра з питань стратегічних галузей промисловості Кандидат – Олег Уруський», – пише Кравчук.

В коментарях до повідомлення Кравчук, колишній голова Митниці Максим Нефьодов висловив думку, що відновлення міністерства промислової політики – це повернення у минуле.

«Ліквідація Мінпромполітики була однією із реально правильних речей. Я бачив його залишки в мінекономіки – просто було міністерство поділу грошей і розпилу на держпідприємствах…Повертаємось в 2013-й», – вважає Нефьодов.

Олег Уруський очолював Державне космічне агентство з січня по серпень 2015 року.

У 1993–1996 роках працював головою управління у Національному космічному агентстві України.

У 1996–2000 роках очолював управління в апараті РНБО.

У 2000–2003-му обіймав посаду першого заступника голови Державної комісії у справах оборонно-промислового комплексу країни.

У 2003–2005 роках очолював відділ в секретаріаті уряду України.

В 2005 року став першим заступником глави Міністерства промислової політики.

Зараз Уруський працює в приватному секторі, в компанії «Прогрестек Україна», яка займається авіабудуванням.

Останні новини

Back to top button