Україна

Уряд збирається закупити ноутбуки для 60 тисяч вчителів

Кабінет міністрів України виділить 980 млн гривень субвенції на придбання ноутбуків для 60 тисяч вчителів по всій країні, інформує 1NEWS з посиланням на пресслужбу Міністерства цифрової трансформації.

Зазначається, що в бюджеті-2021 передбачено 1 млрд гривень додаткового фінансування на боротьбу з Covid-19 та його наслідками в школах. Зокрема, 980 млн гривень виділено саме на придбання ноутбуків для вчителів.

«Вже цього року ми забезпечимо понад 60 000 вчителів якісною технікою… Наша мета – зробити так, щоб у кожного вчителя був власний персональний комп’ютер, доступ до швидкісного інтернету і ще більше можливостей для навчання дітей», – зазначив віцепрем’єр, міністр цифрової трансформації Михайло Федоров.

З урахуванням співфінансування очікується, що середня вартість ноутбука складе близько 20 тисяч гривень.

У Києві та громадах з населенням понад 40 000 осіб гроші розподілятимуться так – 70% за рахунок субвенції, 30% – за рахунок місцевих бюджетів. У малих містах – 90% за рахунок субвенції, 10% – за рахунок місцевих бюджетів; у селах, селищах, гірських населених пунктів та містах на лінії зіткнення – 95% а рахунок субвенції, 5% – за рахунок місцевих бюджетів.

 

 

 

Back to top button