Україна

Уряд збирається змінити державні будівельні норми

Прем’єр-міністр Володимир Гройсман виступає за якнайшвидше внесення змін до державних будівельних норм, інформує 1NEWS з посиланням на Інтерфакс-Україна.

“Необхідно швидко підготувати проект постанови про внесення змін до державних будівельних норм (ДБН). Виносимо на уряд, приймаємо, випускаємо. Я готовий нести за це відповідальність”, – написав В.Гройсман у своєму мікроблозі в соцмережі Twitter у четвер за підсумками проведення наради щодо будівельних норм.

Глава уряду додав, що вважає за необхідне зміну будівельних норм протягом кілька тижнів.

“В Україні відбувається гонитва за квадратними метрами. Ніхто не думає, якою буде середовище, де буде сад, школа. Щоб вирішити ці питання, я запросив підприємців і архітекторів, які створюють інфраструктуру своїми руками”, – зазначив В.Гройсман.

 

 

One Comment

  1. Гройсман сказал :”. Я готовий нести за це відповідальність», — написав В.Гройсман у своєму мікроблозі “. А я ему не верю !Доказательство: Гройсман говорил, что для получения субсидии нужно заявление и декларация, в даном случаи он просто ЛГАЛ .Уже год не могу оформить субсидию, говорят, что ОСМД должно дать справки, а ОСМД сообщает, что по постановлениям КМУ № 207 от 02.03.2016 и № 861 от 23.11.2016 никаких справок предоставлять не должны. мне 70 лет, проживаю один, пенсия 1603гр. и что у меня остаётся после оплаты коммунальных услуг. Что бы эти собаки (женского рода) прожили ОДИН день на те деньги, что у меня остаётся на ЦЕЛЫЙ месяц.

Back to top button