Україна

Уряд затвердив порядок ведення Єдиного держреєстру призовників


Уряд затвердив порядок ведення Єдиного держреєстру призовників

Завдяки реєстру можна автоматично провести верифікацію людей без участі самих військовозобов’язаних.

Кабінет Міністрів України затвердив Порядок ведення Єдиного державного реєстру призовників, військовозобов’язаних та резервістів. Про це у п’ятницю, 10 травня, повідомив постійний представник уряду у Верховній Раді України Тарас Мельничук.

Порядок встановлює процедури збирання, зберігання, обробки та використання відомостей Реєстру призовників, військовозобов’язаних та резервістів, а також визначає порядок перевірки дійсності військово-облікових документів консульськими посадовими особами закордонних дипломатичних установ України, уточнення персональних даних військовозобов’язаних та резервістів.

Рішенням уряду також врегульовано питання обміну інформацією для Єдиного державного реєстру призовників, військовозобов’язаних та резервістів з інформаційно-комунікаційними системами, реєстрами (у тому числі публічними), базами (банками) даних центральних органів виконавчою влади.

Крім того, визначено порядок електронної ідентифікації в електронних кабінетах, перелік відомостей, що відображаються в них, а також перелік послуг, які надаються призовнику, військовозобов’язаному, резервісту через електронні кабінети.

Порядок затверджено відповідно до статті 5 закону “Про Єдиний державний реєстр призовників, військовозобов’язаних та резервістів” та статті 20 закону “Про правовий режим воєнного стану”.

В Україні 7 травня запустили два сервіси для військовослужбовців та працівників органів системи МВС. Йдеться про електронний кабінет постраждалого.

Новини від 1News в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/ua_1news та WhatsApp

ПІДПИСАТИСЯ на Telegram-канал 1NEWS

Джерело

Back to top button