Україна

Уряд ухвалив рішення про РЕБ для критичної інфраструктури


Уряд ухвалив рішення про РЕБ для критичної інфраструктури

Три напрями у сфері енергетики, на яких фокусується українська влада на тлі постійних російських атак: швидкі ремонти та відновлення об’єктів генерації та розподілу; децентралізація енергосистеми; посилення ППО.

Уряд ухвалив рішення, яке дозволить придбати засоби радіоелектронної боротьби для захисту об’єктів критичної інфраструктури України. Про це прем’єр-міністр України Денис Шмигаль повідомив під час засідання Конгресу місцевих та регіональних влад у п’ятницю, 12 квітня.

Шмигаль повідомив про три напрями у сфері енергетики, на яких фокусується українська влада на тлі постійних російських атак:

швидкі ремонти та відновлення об’єктів генерації та розподілу;
децентралізація енергосистеми;
посилення ППО.

“Уряд ухвалив рішення, яке дозволить профінансувати закупівлю РЕБ для об’єктів критичної інфраструктури”, – пояснив прем’єр.

Шмигаль додав, що уряд виділив ще 3,88 млрд гривень на фортифікації, 2,5 млрд гривень на будівництво та облаштування укриттів на цей рік, а загалом у бюджеті вже передбачено понад 40 млрд гривень на підтримку й відновлення економіки країни.

Нагадаємо, вночі 11 квітня Росія атакувала об’єкти енергетичної інфраструктури у чотирьох областях України – Харківській, Запорізькій, Львівській та Київській областях. Зокрема війська країни-агресора повністю зруйнували Трипільську ТЕС на Київщині.

Новини від 1News в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/ua_1news та WhatsApp

ПІДПИСАТИСЯ на Telegram-канал 1NEWS

Джерело

Back to top button