Україна

Уряд Шмигаля не отримав річного імунітету від звільнення

Верховна Рада відправила на доопрацювання програму дій Кабінету міністрів Дениса Шмигаля. За таке рішення проголосували 245 нардепів.

фото 1News

Під час виступу прем’єр-міністр Денис Шмигаль заявив, що програму дій уряду оновили, «додавши чіткі терміни та плани щодо реформ». При цьому він сам попросив депутатів відправити програму на доопрацювання, аби покращити її у співпраці з парламентськими.

Уряд зареєстрував у Верховній Раді проект постанови «Про Програму діяльності Кабінету міністрів України» 13 квітня.

Відповідно до тексту програми, до пріоритетних напрямків діяльності Кабміну належать: формування ефективного місцевого самоврядування та органів державної влади на новій територіальній основі, оптимізація системи територіальної організації влади на місцях, удосконалення адміністративно-територіального устрою. У документі зазначалося, що уряд направить першочергові зусилля на вирішення завдань, які ставить перед Україною світова пандемія COVID-19.

Додамо, якби сьогодні парламент підтримав програму Уряду, то він би отримав імунітет на один рік. Тобто протягом року Кабмін не можна було б відправили у відставку.

Зазначимо, що переважна більшість депутатів протягом останнього часу висловлювалась проти прийняття програми Кабміну. У фінансовому комітеті ВР 29 квітня навіть назвали цю програму «рефератом».

Tags

Останні новини

Back to top button
Close