Україна

Уряд призначив нових керівників Держгеонадра та Нацагенції з питань держслужби

Про призначення повідомив прем'єр-міністр України Олексій Гончарук

Кабінет міністрів призначив керівника Державної служби геології та надр, яка є одним з найбільш корумпованих державних органів.

Про це заявив Прем’єр-міністр України Олексій Гончарук під час брифінгу за підсумками засідання уряду, передає 1NEWS.

“Роман Опімах — це людина, яка очолила Державну службу геології та надр – один з найбільш корупційних державних органів”, – зазначив Гончарук.

За його словами, Опімах очолив орган з великою кількістю проблем і груп впливу, які ділили його, “роздираючи на шматки”.

При цьому, Прем’єр додав, що головним викликом в цьому органі є наведення порядку і подоланні корупції, а також звільнення людей, які працюють на приватні інтереси бізнесменів.

Крім того, за словами голови уряду, новопризначений чиновник має провести інвентаризацію всіх активів служби для підготовки їх до приватизації через прозорі аукціони.

Роман Опімах – з 2016 року виконавчий директор Асоціація газовидобувних компаній України – найбільшого об’єднання вітчизняних газовидобувних підприємств державної та приватної форм власності. До приходу в Асоціацію був радником міністра енергетики та вугільної промисловості України з питань нафтогазового сектору, а також керівником відповідного напряму в Координаційному центрі зі зв’язків з Кабінетом Міністрів України.

Уряд таож призначив керівника Національної агенції з питань державної служби.

“Сьогодні ми призначили керівника Національної агенції з питань державної служби. Ним став Олександр Стародубцев”, – зазначив Гончарук.

За його словами, новопризначений чиновник відповідатиме за реформу держслужби і її трансформацію для того, щоб вона “принципово відрізнялась від того, що є зараз”. Як підкреслив голова уряду, у голови Нацагенції буде достатньо роботи – зокрема, він має створити електронний реєстр державних службовців, який дозволить уряду керувати кадрами.

При цьому він додав, що Стародубцев – досвідчена, порядна молода людина з хорошим досвідом, освітою і правильними цінностями.

Джерело: УНН
Tags

Останні новини

Back to top button
Close