Україна

Уряд планує змінити систему фінансування науки

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман звернувся до усіх науковців з нагоди з професійного свята – Дня науки. Текст звернення оприлюднений на Урядовому порталі, пише 1NEWS, посилаючись на Укрінформ.

“Розвиток науки є одним з найважливіших факторів, які визначають місце держав у сучасному світі, стан розвитку суспільства, його готовність до сучасних та майбутніх викликів”, – зазначив Гройсман.

За його словами, наша країна орієнтується на подальший економічний та соціальний розвиток, який базується на інноваційних та наукомістких технологіях. “Тому уряд приділяє значну увагу розвиткові та фінансуванню наукової галузі, розширенню наукової інфраструктури, покращенню становища українських науковців”, – запевнив Прем’єр-міністр.

Водночас, додав Гройсман, КМУ змінює саму систему фінансування науки та запроваджує сучасні методи менеджменту наукової галузі. І одним з основних орієнтирів та індикаторів успішності вітчизняної науки має стати її прикладний аспект та вплив на реальний сектор економіки. “Модернізація промисловості, впровадження інноваційних технологій та загальний розвиток суспільства мають бути обов’язковими результатами наукового прогресу та розвитку наукової галузі України”, – підкреслив він.

Глава уряду висловив подяку всім українським вченим за відданість улюбленій справі та щоденну кропітку працю. Він побажав їм міцного здоров’я, подальших професійних досягнень та успішного втілення найсміливіших проектів.

Tags
загрузка...

Related Articles

Back to top button
Close