Україна

Уряд передав Фонду держмайна низку об’єктів “Укроборонпрому”

Кабінет міністрів України погодив передачу 18 об’єктів концерну “Укроборонпром” до сфери управління Фонду державного майна для подальшої приватизації, інформує 1NEWS.

Також майновий комплекс ДП “Українська авіаційна трапспортна компанія” передано у власність Міноборони. Відповідне рішення було прийнято сьогодні на засідання уряду.

“Положеннями проекту постанови передбачається передача вісімнадцяти об’єктів державної власності до сфери управління Фонду державного майна з метою їх подальшої приватизації, одного об’єкта державної власності — до сфери управління Міноборони, а також внесення відповідних змін до статуту Державного концерну “Укроборонпром”, – йдеться в пояснювальній записці до проекту рішення.

Серед інших у сферу Фонду держмайна передали столичне ДП “”Науково-дослідний інститут “Квант” та херсонський завод “Судмаш”.

Нагадаємо, у жовтні віце-прем’єр-міністр — міністр з питань стратегічних галузей промисловості України Олег Уруський заявив, що значна частина українських підприємств, які втратили будь-який зв’язок з оборонною промисловістю, будуть передані до Фонду державного майна на подальшу приватизацію.

 

 

 

 

 

Останні новини

Back to top button