Україна

Уряд направить майже 1 млрд грн на фінансування початкової школи

Уряд спрямував майже 1 млрд грн для фінансування початкової освіти, 20% з цієї суми буде спрямовано на закупівлю комп’ютерного обладнання у школах.

Про це у Facebook написав прем’єр-міністр України Володимир Гройсман, повідомляє 1NEWS з посиланням на Укрінформ.

“Як виглядатиме Нова українська школа? Просторі, світлі кабінети, сучасна техніка, зручні меблі та нові книги. Ми впроваджуємо зовсім інший стандарт навчання, щоб маленькі українці росли освіченими, відповідальними, здатними до відкриттів та інновацій. Зміни розпочнуться вже з цього року, коли діти підуть до першого класу. Щоб реалізувати задумане, ми спрямували майже 1 млрд грн для фінансування початкової освіти”, – йдеться у повідомленні.

За його словами, 40% цих грошей піде на закупівлю дидактичних матеріалів, 40% – на закупівлю сучасних меблів для початкових класів, 20% – на закупівлю комп’ютерного обладнання.

“Ще 386 млн грн Уряд направив на підвищення кваліфікації учителів. Це вперше в Україні таку велику суму вкладають у початкову освіту”, – додав Прем’єр.

Tags
загрузка...

Related Articles

One Comment

  1. Направили бы лучше деньги на то, чтобы эти подонки – т.н. учителя перестали задалбывать родителей постоянными взносами “на школу”!!!

Back to top button
Close