Україна

Уряд готує масштабну реформу залізниці

Реформа залізничного транспорту передбачає реформу “Укрзалізниці”, відокремлення діяльності з управління інфраструктурою вантажних та пасажирських перевезень, а також низку інших заходів. Про це повідомив на брифінгу міністр інфраструктури Володимир Омелян, інформує 1NEWS.

“Заходи з реформування залізничної галузі в рамках транспортної стратегії до 2030 року передбачають утворення Державної служби залізничного транспорту України, реформу „Укрзалізниці“, організаційне та фінансове розділення діяльності з управління інфраструктурою вантажних та пасажирських перевезень”, — сказав Омелян.

Крім того, за його словами, передбачається ліквідація монополізму у секторі залізничних перевезень, стимулювання залізничних операторів, в тому числі за іноземної участі.

“Ми всі бачимо, в якому стані знаходить залізниця і всі розуміємо, що новий закон вкрай необхідно прийняти цього року”, — додав Омелян.

 

 

 

 

Tags

Останні новини

6 Comments

  1. ДУМАЛИ. ДУМАЛИ: ЩОБ ТАКЕ ВРІЗАТИ ? І ПРИДУМАЛИ- РЕФОРМУ ЗАЛІЗНИЦІ ! ЗНАЄТЕ .ЩО ДУМАЮТЬ СЬОГОДНІ ПРОСТІ УКРАЇНЦІ ПРИ ЗГАДЦІ ПРО “РЕФОРМИ” ? ЗГАДАЙТЕ “СВАДЬБА В МАЛИНІВЦІ” КОЛИ ГРИЦІЯН- ТАВРИЧЕЦЬКИЙ ОЗВУЧИВ СВОЮ “ПРОГРАМУ”. СЕЛЯНИ СКАЗАЛИ – ЗНАЧИТЬ БУДУТЬ ГРАБУВАТИ ! А В НАС СЬОГОДНІ- ЗНАЧИТЬ БУДУТЬ КРАСТИ З БЮДЖЕТУ. ПРО ТАКІ СПРАВИ ОМЕЛЯН НЕЩОДАВНО САМ ПРИЗНАВСЯ. мИКОЛА

  2. А до маршрутьок коли доберетесь? Коли буде цивілізований транспорт в містах?

  3. chern_kozak@ukr.net
    Які реформи…? Попередній Уряд, уряд Гройсмана ничого не створив…згвалтував те, що було створене за довго до ньго…бездарі, хапуги!!! Всіх на кіл!
    Я учасник двох революцій (пПмеранчевої та Гідності..) вважаю, що Україну олігархи разоми зх Порошенком граблять та насилують.. На переправі коней не міняють…, про те потрібно ставити крапку! Все, цю шоблу необхідно притягти до відповідальності за Законом… Хто проти.. пишіть, гортуемось! Слава Укаїні!

Back to top button
Close
Close