Україна

Уряд дозволив “Укрзалізниці” зменшити суму відрахувань до бюджету

“Укрзалізниця” направить на виплату дивідендів за 2017 рік 30% чистого прибутку, що становить 33,16 мільйона гривень, інформує 1NEWS з посиланням на прес-службу Кабміну.

Згідно з постановою Кабміну №495 від 20 червня, опублікованою в “Урядовому кур’єрі”, решту 70% чистого прибутку, або 77,37 млн гривень, компанія направить на покриття збитків минулих років.

Уряд зобов’язав компанію сплатити дивіденди до 30 червня, а також визнав діяльність правління ПАТ за минулий рік задовільною.

Кабінет міністрів зобов’язав підприємства з держчасткою направити на виплату дивідендів 75% чистого прибутку за 2017 рік, тоді як норматив, встановлений для розподілу прибутку за 2016 рік, становив 50%.

У той же час для ПрАТ “Укргідроенерго” і Ощадбанку зроблено виняток: вони повинні виплатити до держбюджету дивіденди в розмірі 30% прибутку за 2017 рік – мінімальний допустимий розмір, відповідно до закону про управління об’єктами держвласності.

Постановою №495 до цих держкомпаній додана і “Укрзалізниця”.

Нагадаємо, ПАТ “Укрзалізниця” буде повністю розкривати для публічного доступу всю інформацію про свої фінансові трансакції,

 

 

Back to top button