Україна

УПЦ МП попри карантин вирішила проводити богослужіння на Великдень

В ПЦУ розкритикували це рішення

Предстоятель УПЦ (МП) митрополит Онуфрій заявив, що на Великдень служби у храмах відбудуться, попри карантин.

Про це повідомляє 1NEWS.

“У цей рік свято Святої Пасхи у нас особливе через вірусну хворобу, яка розповсюджується земною кулею. Тому сповіщаю вас, дорогі брати і сестри, що у храмах Пасхальні богослужіння будуть звершуватися”, – сказав Онуфрій.

Він зазначив, що ті, хто через хворобу або з якихось інших причин залишаться вдома, зможуть подивитися Пасхальну службу по телебаченню.

Християни східного обряду святкуватимуть Великдень 19 квітня.

Водночас, речник Київської митрополії Православної церкви України Євстратій Зоря розкритикував заяву Предстоятеля УПЦ (МП) митрополита Онуфрія про проведення великодніх служб попри карантин.

“Ані слова про необхідність залишатися вдома. Ані слова про те, що масові заходи заборонені. Ані слова про чіткі роз‘яснення, які були отримані від Національної поліції, що скупчення біля храмів – не повинні мати місця… Ми теж хочемо, щоб люди молилися на Великдень у храмах – але зараз вони мають залишатися вдома! Приклад Лаври наочно пояснює – чому. Сподіваюся, що за дні Страсного тижня вдасться достукатися до свідомості керівництва МПвУ, щоб вони заявили хоча б те, що заявив їхній патріарх”, – написав Зоря у Facebook.

Джерело: пресслужба УПЦ МП

Back to top button