Україна

УПЦ МП оскаржує звернення про томос у Верховному Суді України

Станом на 30 жовтня в провадженні є три таких позовних заяви від різних позивачів

До Верховного суду надійшло три позовні заяви від різних представників УПЦ МП про скасування постанови парламенту щодо підтримки звернення президента України до вселенського патріарха Варфоломія про надання томосу Православній церкві в Україні.

Про це повідомляє 1NEWS.

“Верховний суд розгляне кілька позовів до Верховної Ради України про визнання протиправною та скасування постанови від 19 квітня 2018 року “Про підтримку звернення Президента України до Вселенського Патріарха Варфоломія про надання Томосу про автокефалію Православної Церкви в Україні”, – зазначили у прес-службі.

Там розповіли, що станом на 30 жовтня в провадженні є три таких позовних заяви від різних позивачів, дві з яких будуть розглянуті в порядку спрощеного позовного провадження без виклику сторін за наявними матеріалами і в строк не більше 60 днів із дня відкриття провадження у справі.

Серед позивачів в цих справах вказані “Релігійна громада Української православної церкви при храмі на ім’я Святителя Миколая бердянської єпархії міста Бердянська Запорізької області” та Городницький Свято-Георгіївський чоловічий ставропігійний монастир.

“Провадження в цих справах відкриті 8 та 9 жовтня”, – додали в суді.

Ще одну справу за позовом священика УПЦ МП єпископа Гедеона (Юрія Харона) призначили до розгляду в судовому засіданні з викликом сторін на 27 листопада 2018 року.

Джерело: прес-служба державної судової адміністрації

Tags

Останні новини

2 Comments

Back to top button
Close
Close