Україна

Управління компанією Roshen взяли на себе Ротшильди — ЗМІ

У ЗМІ з’явилися документи, які вказують на структуру «сліпого трасту» компанії Roshen, інформує 1NEWS з посиланням на 112.ua.

Зазначимо, президент Петро Порошенко 14 січня 2016 року заявив, що передав свою частку в корпорації «Рошен» незалежному «сліпому трасту».

Видання 112.ua опублікувало ланцюжок, який показує, що сліпий траст дійсно був створений.

Так, ТОВ «Центрально-європейська кондитерська корпорація», тобто Roshen, належить одній з трьох компаній Roshen Europe BV на 85%, який, у свою чергу, на 100% належить CEE Confectionery Investments.

100% усієї цієї структури належить RothschildTrust (Schweiz) AG, що входить в групу Rothschild & Co і веде діяльність у сфері приватного багатства» (privatewealth).

Група Rothschild & Co в свою чергу на половину належить родині Ротшильдів, а на другу – різним інвесторам.

Траст можна вважати «сліпим», якщо за правилами трасту права розпоряджатися переданим в траст майном або навіть отримувати інформацію про те, яким чином інвестуються передані в траст активи. «Трасті» — довірена особа, яка є юридичним власником майна, але зобов’язана розпоряджатися ним на користь встановлених вигодонабувачів.

За відомостями корпоративного реєстру Кіпру, Rothschild звільнила директорів, призначених кіпрськими юристами Порошенка, і призначила директором компанію RTB Administrators AG. Компанія RTB Administrators AG зареєстрована за адресою банку Rothschild в Швейцарії і здійснює управління підприємствами. Rothschild провела ще одна кадрова зміна – призначила двох додаткових директорів на Кіпрі.

Таким чином, видання зазначає, що зміна керівництва компаній свідчить про активний вплив Ротшильдів на управління Roshen.

Корпорація «Рошен» – один з найбільших в Україні виробників кондитерських виробів.

 

 

Теги

Схожі статті

1 thought on “Управління компанією Roshen взяли на себе Ротшильди — ЗМІ”

  1. З огляду на темпи зростання майна, а також статків Рошенко, він вже сам став «ротшільдом» і лишилося лише зачекати, коли він усю цю «Групу Rothschild & Co» зїсть, як цукерку власного виробництва.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Close