Україна

Умєров пояснив, чому зробив подання на звільнення командувачки Медсил ЗСУ


Умєров пояснив, чому зробив подання на звільнення командувачки Медсил ЗСУ

Настав час вирішувати проблеми медичного забезпечення бійців ЗСУ, наголосив глава Міноборони.


Міністр оборони Рустем Умєров заявив, що причини його подання щодо заміни командувача Медичних сил Збройних сил України “очевидні для всіх, хто бʼється в лавах Сил оборони й допомагає”. Про це він написав на своїй сторінці в Facebook в неділю, 19 листопада.
 
“Зробив подання президенту України щодо заміни командувача Медичних сил Збройних сил України. Вважаю, що причини такого кроку очевидні для всіх, хто бʼється в лавах Сил оборони України, та усіх, хто допомагає. Відповідна проблематика обговорювалась багато разів. Настав час вирішувати проблеми медичного забезпечення наших воїнів”, – зазначив глава Міноборони.
 
Умєров також назвав завдання, які потрібно вирішити в цій сфері:
 
  • Максимальна цифровізація процесів та дотримання усіх стандартів медичного забезпечення, включно з постачанням якісних медичних засобів та медичної техніки. Таких проблем, як з неякісними турнікетами, просто не має бути в принципі.
  • Розбудова системи навчання тактичній медицині за стандартами НАТО з відповідним ресурсним забезпеченням. Впровадження усіх необхідних фронту медичних практик, які дозволять зберегти якнайбільше життів наших воїнів.
  • Забезпечення постійної ротації особового складу між тактичним та стратегічним рівнем для забезпечення отримання та передачі досвіду з усього циклу лікування поранених, травмованих і хворих.
     
Нагадаємо, сьогодні президент звільнив Тетяну Остащенко з посади командувача Медичних сил Збройних Сил України і призначив на цю посаду начальника військового госпіталя у Києві Анатолія Казмірчука.
 
Раніше Українська правда писала, що Умєров готує подання на звільнення командувача Медичних сил ЗСУ Тетяни Остащенко, командувача Оперативно-стратегічного угруповання військ Таврія Олександра Тарнавського та командувача Об’єднаних сил Збройних сил України Сергія Наєва.
 
Як відомо, на звільненні Остащенко наполягали парамедики та волонтери, які займаються медичним забезпеченням Сил оборони.

Новини від 1News в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/ua_1news та WhatsApp

ПІДПИСАТИСЯ на Telegram-канал 1NEWS

Джерело

Back to top button